Práce Nabídka zaměstnání

Administrativní pracovník/pracovnice

OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň

Hřbitovní 1326, Plzeň

Životopis
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 28 000,- Kč

Jen pro OZP.
Životopis zasílejte na e-mail: prazakova@obzor-plzen.cz
Požadujeme:
ÚSO, uživatelskou znalost práce na PC, znalost skladového hospodářství a logistiky výhodou, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
Tvorba dodacích listů, fakturace, objednávání přepravy a. p.
Nabízíme:
perspektivní zaměstnání ve stabilní, prosperující společnosti, kompletní zaučení, prémie, pravidelná školení, školící kurzy. Vhodné pro osoby se změněnou pracovní schopností, vhodné pro absolventy.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.