Práce Nabídka zaměstnání

Aplikační inženýr monitorovacích systémů strojů

PROFESS spol. s r.o.

Květná 1704, Plzeň

Jana Havlíčková
377454417

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 35 000,- až 50 000,- Kč

Životopis zasílejte na e-mail: jana.havlickova@profess.cz

Popis pozice:
Projektování systémů a zařízení průmyslové elektroniky, jejich servis a uvádění do provozu
Participace při vývoji systémů a zařízení průmyslové elektroniky
Vibrodiagnostická měření a zpracování dat
Obchodně technické činnosti, vytváření nabídek a prezentací pro zákazníky

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru elektro, dobré znalosti AJ případně NJ
Komunikativnost, zájem o novinky v oboru měřicí a diagnostické techniky, chuť cestovat ( ČR, svět )

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, bonusy/prémie
Rozmanitou, vysoce kvalifikovanou práci
Možnost poznávat nejrůznější místa na světě
Motivující systém hodnocení, prostor pro profesní rozvoj
Vzdělávací kurzy a školení
Příspěvek na stravování, notebook a mobilní telefon

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na stravování, firemní akce, zahraniční pracovní cesty, mobilní telefon, notebook