Práce Nabídka zaměstnání

Konzultant Helios Orange-ekonomika

NESOS a.s.

Mikulášské náměstí 526, Plzeň

Marianna Lang Gajanová
603453075

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce:Implementace ekonomiky a logistiky v HELIOS ORANGE u zákazníků v celé ČR,provádění procesních analýz,návrhy a řešení podle požadavků zákazníků,školení uživatelů,hotline. Požadavky: VŠ ekonomického směru,orientace informačních technologií, základní znalost podnikové ekonomiky, výhodou jsou zkušenosti s implementací ERP, znalost MS Office,AJ NJ,ŘP sk.B-nutná podmínka.
Zaměstnanecké výhody: práce v malém týmu, flexibilní pracovní doba, možnost práce v home office, notebook, služební telefon, stravenkový paušál, možnost využívání jazykového vzdělávání-pravidelné kurzy AJ,NJ, školení, webináře, certifikace.