Práce Nabídka zaměstnání

Montér leteckých interiérů (zaměření truhlář, zámečník)

Safran Cabin CZ s.r.o.

Univerzitní 1119, Plzeň

Jiří Fišer
+420 734 413 121

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 22 000,- až 26 000,- Kč

Přijmeme šikovné montéry (truhláře, dřevomodeláře, zámečníky) pro výrobu leteckých interiérů letadel Airbus.

Požadujeme:
- Vyučení ideálně v oboru truhlář, není podmínkou
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Manuální zručnost podmínkou
- Zájem učit se nové věci a zdokonalovat výsledky své práce
- Zodpovědný přístup k práci
- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Náplň práce:
- Sestavování a lepení kuchyňských modulů ze speciálních lehkých desek
- Práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Nabízíme:
- Zajímavou práci v prostředí prosperující mezinárodní společnosti
- Možnost uplatnění i pro absolventy
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dojíždění
- Nástupní plat od 22000 Kč/měs. + 15% prémie, docházkový bonus; po zkušební době navýšení mzdy (tzn. cca 25 - 29 000 tis. hrubého/měs.)
- proplácené přesčasy + extra odměny za odpracované přesčasové hodiny

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj profesní životopis na uvedený e-mail nebo nás navštivte osobně v Plzni na Borských polích, Univerzitní 34.