Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha CNC linky (Folmavská 2)

Futura Am s.r.o.

Soukenická 690, Plzeň

Detail firmy

Pavel Černý
722711412, 377423503, 800110077
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné uchazeče do společnosti provádějící výrobu komponentů pro letecký průmysl v Plzni na Borských polích.
Obsluha CNC linky obsluhuje CNC obráběcí centrum (řídící systémy – HAAS, Heidenhain, Mazatrol Matrix),seřízení CNC stroje, kontrolní měření vyrobených dílů, práce na nejmodernějších strojích od předních světových výrobců.
Požadujeme technické myšlení a manuální zručnost, znalost čtení strojírenské technické dokumentace, vzdělání ve strojírenském průmyslu výhodou, znalost řídící systému HAAS výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, flexibilita, loajalita, schopnost týmové spolupráce, ochotu učit se novým věcem, zdravotní stav vyhovující dané pracovní pozici.
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance poskytujeme týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům
ZDARMA.

Osobní registrace děláme s uchazeči o zaměstnání
v pracovní dny Po – Pá, v 10:00 hod a v 11:00 hod.
Na osobní registraci je důležité být předem objednaný
FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690/5, 301 00 Plzeň
(Areál Belánka – administrativní budova
naproti nákupnímu středisku NORMA)


Odpovědět na nabídku

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.