Práce Nabídka zaměstnání

Skladník

Silvie Škalová
+420 800 513 513, 724 430 791

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 29 000,- až 32 000,- Kč

Kontakt předem: Škalová Silvie, tel.: 800513513, 724430791, e-mail: personalista@apb-plzen.cz

Požadujeme:
zodpovědný přístup k práci, pečlivost, schopnost týmové práce, znalost práce na PC, výhodou průkaz na VZV nebo portálové jeřáby
Náplň práce:
příjem, evidence a vydávání materiálu ve skladu, řízení a optimalizace skladových zásob, znalost sortimentu náhradních dílů nákladních vozidel, stavební techniky - výhodou, práce se skenerem, odpovědnost za správnost dokladů příjemky, výdejky, dodací listy
Nabízíme:
stabilní zázemí v ryze české firmě s možností podílet se na zajímavých projektech, smlouva na HPP na dobu neurčitou, moderní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, odborné zaškolení, podpora profesního a osobního rozvoje, bonusové odměny, zaměstnanecké výhody, odměna za doporučení nového zaměstnance, závodní stravování