Práce Nabídka zaměstnání

Správce aplikací

Mgr. Michaela Vargová
377 402 921 (7-14h)
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 21 260,- až 31 240,- Kč

Co vás čeká:
-správa IT aplikací, podpora uživatelů, analýza uživatelských požadavků, komunikace s dodavateli, návrh řešení a vývoj aplikací pro potřeby FN.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
1. Znalost práce s databázemi SQL (Oracle, Firebird, MSSQL) - vytváření skriptů a pokročilých SQL dotazů
2. Znalost programování alespoň v jednom z jazyků Delphi , C#, PHP výhodou
3. Orientace v problematice počítačových sítí
4. Znalost MS Windows, Office
5. Ochota učit se a přejímat nové znalosti a zkušenosti
6. Časová flexibilita, výborné komunikační schopnosti, práce v týmu

Požadované vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Požadované jazyky: Angličtina (na technické úrovni)
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování zaměstnanců, příspěvek na rekreaci až 8 700 Kč ročně, příspěvek na sportovní činnost až 3 000 Kč ročně, příspěvek na dětský tábor 300 Kč na den, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění až 5 700 Kč, vstupenky na kulturní akce, zájezdy pořádané FN Plzeň.