Práce Nabídka zaměstnání

MECHANIK/SEŘIZOVAČ

Nikola Grešková
374611276

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Požadujeme:

  • ÚSO vzdělání technického směru (maturita výhodou)
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • předchozí praxe na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou!

Náplň práce:

  • práce na jednoúčelových strojích, jejich seřizování a nastavování parametrů
  • kontrola kvality výrobků
  • tvorba nových programů a úprav na výrobních linkách

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • stálý pracovní tým, na kterém si zakládáme
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bohatého systému benefitů

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční a letní prémie
  • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti dojezdu až 5.400,-
  • dopravné paušál
  • příspěvek na stravování, firemní kantýna
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné roční zhodnocování mzdy
  • odborná školení
  • výhodné telefonní tarify
  • příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
  • právní a finanční poradenství
  • IT podpora - v rámci firemního IT
  • náborový příspěvek ve výši až 30.000,00 Kč