Mladí plavci ze Slávie VŠ Plzeň převzali na radnici ocenění za medailové úspěchy z mistrovství republiky juniorů a kategorie U22. Město vyzdvihlo nejen jejich výkony v bazénu, ale i práci trenérů, kteří v Plzni vychovávají další plavecké talenty.
Celý článek