Agresivní pasažér napadl řidiče trolejbusu

Strážníci městské policie zakročili proti agresivnímu muži. Napadal řidiče trolejbusu, cestující a pak si troufl na strážníka.


Prostřednictvím tísňové linky se v úterý vpodvečer obrátil na strážníky řidič trolejbusu. Z přepravy vyloučil cestujícího, který byl zjevně vlivem omamných a psychotropních látek a choval se ve voze nevhodně. Ten to však nesl nelibě a odmítal trolejbus opustit. Podle jedné z pasažérek „nevychovaný cestující“ plival na okna i dveře vozu trolejbusu, a navíc po ní hodil svoji kšiltovku. Na zastávce MHD Pařížská vyostřený konflikt mezi oběma vrcholil. To už na místo ale spěchali strážníci a dorazili akorát včas. Muži se jejich přítomnost nelíbila a během několika okamžiků, kdy vůči němu prováděli nezbytné úkony, zkusil řidiče udeřit do obličeje. Okamžitým zásahem mu v tom strážníci zabránili a odvedli jej stranou. Své výstupy pak ale dotyčný stejně nezmírnil. Když přijely posily, odmítal spolupracovat a dával to velmi hlasitě vědět. V momentě, co napřáhl ruku proti strážníkovi, ve snaze jej udeřit, bylo jasno. Po svedení na zem skončil s pouty na rukou. 

Další mužova cesta vedla do protialkoholní záchytné stanice. Postoupit dechovou zkoušku na alkohol a test na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle dotyčný odmítl. Po vystřízlivění se bude muž zpovídat z několika přestupků, kterých se dopustil. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 27.07.2023 07:000 +
 
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka