Auto v Plzni srazilo dva chodce, muž nepřežil

Dvacetiletý muž zemřel v pondělí v nemocnici poté, co ho kolem 20:30 srazil osobní automobil na přechodu pro chodce v Plzni na Lochotíně. Jeho stejně stará přítelkyně byla ve vážném stavu převezena na ambulanci. Nehoda se stala na přechodu na křižovatce Gerská - Kralovická. Vůz Alfa Romeo řídil asi...

obrázek: Auto v Plzni srazilo dva chodce, muž nepřežil
Dvacetiletý muž zemřel v pondělí v nemocnici poté, co ho kolem 20:30 srazil osobní automobil na přechodu pro chodce v Plzni na Lochotíně. Jeho stejně stará přítelkyně byla ve vážném stavu převezena na ambulanci. Nehoda se stala na přechodu na křižovatce Gerská - Kralovická. Vůz Alfa Romeo řídil asi čtyřiadvacetiletý mladík. Alkohol u něj nebyl zjištěn, příčina nehody je v šetření.
Muž utrpěl po srážce mnohočetná zranění na různých částech těla a záchranáři ho odvezli na pohotovost. Žena byla ve vážném stavu, s poraněním hrudníku a rukou, převezena na úrazovou ambulanci.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články