Bezdomovci leželi v Plzni na lavičce pomočení a pokálení

Policisté Obvodního oddělení Plzeň – Střed ve středu kolem jedné hodiny ráno opět vykonávali doslova a do písmene špinavou práci. Během výkonu služby totiž zjistili, že se na lavičce na náměstí Republiky nalézají dvě osoby, které jsou silně ovlivněny alkoholem, na lavičce pospávají a kolem nich se ...

obrázek: Bezdomovci leželi v Plzni na lavičce pomočení a pokálení
Policisté Obvodního oddělení Plzeň – Střed ve středu kolem jedné hodiny ráno opět vykonávali doslova a do písmene špinavou práci. Během výkonu služby totiž zjistili, že se na lavičce na náměstí Republiky nalézají dvě osoby, které jsou silně ovlivněny alkoholem, na lavičce pospávají a kolem nich se válí hromada odpadků – prázdné lahve, krabice, igelitové obaly a zbytky jídla. Obě osoby byly navíc pomočeny a pokáleny. Policisté, když se snažili se 44letým mužem a jeho 48letou partnerkou komunikovat, zjistili, že osoby nejsou schopny vstát, jít ani hovořit a že jsou naprosto dezorientovány. Protože hrozilo nebezpečí, že samy ohrozí vlastní životy nebo zdraví, bylo rozhodnuto o jejich umístění na protialkoholní záchytné stanici, kam byly policejní hlídkou i převezeny. Protože se svým jednáním dopustily přestupku proti veřejnému pořádku, může jim být navíc uložena pokuta do výše až 20 tisíc korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články