Bezplatný terapeutický program Zvládání do vzteku přichází do Plzně

Co je to vztek, k čemu je dobrý? Proč vztek ano, ale násilí už ne? Máte někdy pocit, že vás vztek ovládá? Jak se dá se vztekem pracovat, aby neubližoval druhým?...

jaro auto cb

Co je to vztek, k čemu je dobrý? Proč vztek ano, ale násilí už ne? Máte někdy pocit, že vás vztek ovládá? Jak se dá se vztekem pracovat, aby neubližoval druhým?
Nezvládnutý vztek často vede k násilnému jednání. Fyzické i psychické násilí má špatný dopad na partnerské vztahy i vztah s dětmi, narušuje důvěru a vyvolává strach. Program Zvládání vzteku je určen pro muže, kteří se už někdy v návalu vzteku dopustili na svých blízkých násilí (křik, výhrůžky, fyzické násilí apod.), nebo se obávají, že by se násilí mohli dopustit.Program začíná několika individuálními sezeními s terapeutem, kde spolu zmapujete aktuální situaci a začnete pracovat na zvládání vyhrocených a konfliktních situací a zastavení násilí. Následuje nácvikově-terapeutická skupina v rozsahu 45 hodin, kde lépe porozumíte svému vzteku, naučíte se potřebné dovednosti pro zvládání svého chování a můžete své zkušenosti sdílet s ostatními účastníky.S přihlášenými účastníky koordinátorka programu domluví termín úvodního setkání, na kterém si s terapeutem vyjasní jejich očekávání od programu, dozvědí si podmínky a pravidla účasti a mohou se pustit do práce.„Nezisková organizace Liga otevřených mužů, která je realizátorem tohoto terapeutického programu má plnou podporu Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení. Aktivity programu jsou totiž plně v souladu se strategickou částí Programu prevence kriminality na rok 2021 v části, která se zaměřuje na problematiku domácího násilí. Vznik nového terapeutického programu, který je schopen účinně pracovat přímo s agresory proto vítáme“, uvedla Andrea Gregorová z Odboru bezpečnosti, prevence kriminality a krizového řízení.Program je zdarma díky podpoře z veřejných zdrojů.Přihlášky a dotazy:
e-mail: plzen@zvladanivzteku.cz, tel. 704 263 456
Adresa kanceláře: 17. listopadu 1, Plzeňwww.zvladanivzteku.cz


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
út 27.04.2021 11:360 +
 
koronavirus v plzni

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby