V sobotu se do Chotěšova sjelo na předposlední šestý díl seriálu závodů horských kol Chodovar cup 150 jezdců. O celkovém vítězi se rozhodne na konci srpna v Horní Bříze.
Na start technické trati se postavili bikeři všech kategorií od té nejmladší do šesti let, přes mladší a starší žactvo, kadety, juniory až po muže, ženy a veterány.
Hlavní kategorií celého seriálu jsou muži příchozí. Těch se vždycky postaví na start nejvíc, v Chotěšově jich jelo osmačtyřicet. Převážnou většinu závodu jely na čele dvě dvojice. V té první Michal Janeček reprezentjící MTB Sport Bečvář s Jaroslavem Tyrem ze Štáhlav, za nimi Dušan Hrdina z Bolešin a vedoucí jezdec série Tomáš Makoň z MCB Sokolov. Ti si také rozdělili místa na bedně. Před posledním závodem je ale všechno otevřené, o celkový primát se asi budou prát nejvíc Tomáš Makoň s Jaroslavem Tyrem.
Jako poslední odstartovala kategorie mužů s licencí. Tam si prakticky pojistil celkové vítězství Jan Kotal z Ravo Racing temu druhým místem. Sklonit se tentokrát musel před
Filipem Eberlem z CCC Vela Trutnov, třetí skončil Tomáš Kozák z plzeňského Heposu. Poslední sedmý díl Chodovar cupu se jede jednatřicátého srpna v Horní Bříze.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.