Do jízdárny na zámku Kozel nedaleko Plzně se opět tuto neděli vrátil kytarista Lubomír Brabec.
Do jízdárny na zámku Kozel nedaleko Plzně se opět tuto neděli vrátil kytarista Lubomír Brabec. Po loňské úspěšné sérii koncertů, kdy se každý měsíc na Kozlu po boku Brabce objevovali takové hvězdy jako Gabriela Beňačková Lucie Bílá nebo houslista Pavel Šporcl, budou nedělní hudební odpoledne pokračovat i letos.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.