Britští Kosheen s podmanivou Sian Evans vystoupí v Plzni

Po britském a australském turné navštíví britská zpěvačka Sian Evans & Kosheen na podzim znovu Českou republiku. Po odlišném festivalovém vystoupení na Metronome Prague v červnu, zavítá kapela do Česka v listopadu.

Cílená propagace v Plzni

A to aby potěšila své početné fanoušky intimnějšími klubovými koncerty a oslavila tak s nimi 25 let své existence na turné pod názvem „Celebrating 25 years of Kosheen“. Právě tato vystoupení jsou pro fanoušky tou nejlepší příležitostí, jak si užít setkání s kapelou nablízko. Na koncertě přivítá návštěvníky exkluzivní předskokan/předkapela, kterého si pořadatelé prozatím nechávají jako překvapení. Sian Evans & Kosheen vystoupí v Plzni dne 9. listopadu v DEPO2015 v 19 hodin.

Kosheen získali celou řadu ocenění za svou jedinečnou směs breakbeatových rytmů, techna a drum'n'bass, kombinované s tradičnějším písničkářským řemeslem, což je společně s uhrančivým zpěvem Sian opravdu síla, a především poznávací znamení celé kapely. Kosheen zahrají během turné všechny své hity v novém hávu a přestaví se v nejlepších klubech po celé republice. V českých klubech budou mít její fanoušci šanci potkat celou kapelu zblízka, sdílet energii a charisma uhrančivé zpěvačky Sian Evans, které berou dech. Koncerty v první půlce listopadu proběhnou v Praze, Jablonci nad Nisou, Plzni, Pardubicích, Brně a Ostravě.

Kosheen působí na hudební scéně již 25 let a patří mezi významné hráče na elektronické scéně.  Jejich hudba v sobě mísí různé žánry.  Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonce i rock či techno. Tato hudební performace má na svědomí pět řadových alb, přičemž jejich největší hity pochází především z prvních dvou. Z první alba Resist je Hide U, Catch, Suicide nebo Hungry a Harder, z druhého alba s názvem Kokopelli vzešel singl All in my head. Hlavní zpěvačka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasem, Sian Evans, jako by nestárla. Svojí životní energií, nadšením a nevšední charismatickou osobností neustále obohacuje svá vystoupení a její dobrá nálada je nakažlivá.


Vstupenky jsou již v prodeji v sítích společnosti TicketLive.cz:

9. 11. 2024 – Plzeň, start v 19 hod., DEPO2015

https://www.ticketlive.cz/cs/event/kosheen-tour-2024-plzen-09-11-2024

Sian Evans a Kosheen - info
Během téměř dvou desetiletí kreativní práce a živého vystupování s Kosheen se charizmatická frontmanka kapely Sian Evans proslavila jako skladatelka i nezaměnitelná zpěvačka. Mimo jiné, spolupracovala s mnoha špičkovými producenty jako jsou DJ Fresh, Stanton Warriors, Roger Shah, Dino Psaras, Kid Creme, Chicane, Jody Wisternoff či Headhunterz. Po rozpadu Kosheen v roce 2016 Evans nasměrovala svou energii do nové živé show a dokázala předvést nové možnosti a perspektivy i vášeň a hloubku hudby Kosheen. S čerstvou energii s původním bubeníkem Mitchellem Gloverem a dalšími prvotřídními muzikanty přinášejí současní Kosheen další zajímavé barvy a nuance ve zvuku a emotivní show s vévodícím Sianiným hlasem, který je zárukou kontinuity, inspirace a silného posluchačského zážitku. V roce 2019 se kapela Kosheen znovu objevila na festivalových pódiích. Vystoupili pro tisíce fanoušků na Glastonbury, Boomtownu, Revolution Festivalu a dalších po celé Velké Británii a Evropě. Skupina si získala srdce českých fanoušků již od začátku své kariéry a díky velkému úspěchu a rychle vyprodaným místům na masivním turné Resist 20th Anniversary pokračují Sian Evans & Kosheen v upevňování své pověsti jedné z nejikoničtějších kapel své doby.

FB stránka: https://www.facebook.com/KosheenCZaSKTour2024

Oficiální stránka Kosheen: https://kosheen.live

Kanál YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCnGVJGotiQMOyGz2ge60VTQ

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka