Bronzoví hokejisté Škodovky dostali dort od hejtmana

Úspěšným hokejistům HC Škoda Plzeň poblahopřál hejtman a další členové rady ke třetímu místu v hokejové extralize ČR. Na krajský úřad dorazilo v pátek 25 hráčů a 10 členů realizačního týmu v čele s Martinem Strakou.

SEO UNIWEB

Jako poděkování hráči obdrželi pamětní medaili hejtmana Plzeňského kraje a také speciální dort, který pro hráče připravila Střední škola Horažďovice. Setkání s hokejisty se zúčastnili kromě hejtmana také náměstci Ivo Grüner a Jiří Struček a radní Jaroslav Šobr.

„Je mi ctí přijmout tým, který skvěle reprezentuje město Plzeň a celý Plzeňský kraj. Dokázali jste navázat na úspěchy předchozích let. Podle výsledků z posledních osmi let jste nejúspěšnějším hokejovým družstvem v České republice,“ uvedl hejtman Václav Šlajs. Náměstek Jiří Struček pak jeho slova doplnil: „Těch úspěšných osm let nemusí být úplná náhoda. Osm let je totiž v čele klubu Martin Straka a také osm let podporuje hokejový klub Plzeňský kraj.“

Hokejisté na oplátku věnovali hejtmanovi hokejový dres s podpisy hráčů a také tutéž bronzovou medaili, kterou obdrželi za třetí místo v extralize.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
15.04.2016 10:450 +
 
clio auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb