Bruslaři se nemusí bát, že spadnou do díry v ledu

Bruslaři na plzeňských rybnících se sice nemusí bát proboření, jízda je však v řadě případů takříkajíc o ústa.

obrázek: Bruslaři se nemusí bát, že spadnou do díry v ledu
Bruslaři na plzeňských rybnících se sice nemusí bát proboření, jízda je však v řadě případů takříkajíc o ústa. „Led je bezpečný, ale má špatný povrch. Jak na něj napadl sníh, je celý chlupatý. Je to škoda, při tomhle mrazivém počasí by mohlo být bruslařů daleko víc,“ řekl rybníkář plzeňské Správy veřejného statku Jaroslav Frydrýn. Lidé, které kostrbatý led neodradí, nemusí mít obavy z vysekaných děr pro okysličování vody. „Nic takového neděláme, naše rybníky mají především rekreační účel. S úhynem ryb pod ledem jsme nikdy neměli problémy,“ doplnil Frydrýn.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články