Bučenec, Michek a Zaremba mají motokrosový titul

Tým LR Cosmetic ADOS ve složení Tomáš Bučenec, Martin Michek a Jan Zaremba získal titul mistra České republiky v motokrosu družstev. Na druhém místě v Kramolíně skončila trojice Petr Smítka, Miroslav Kučírek a Martin Žerava z UFO Racing týmu.

K titulu pomohl nejvíce Michek, jenž vyhrál dva ze tří závodů. V první jízdě ve třídě do 125 ccm prokázal své kvality Belgičan Manuel Priem, který vyhrál před Zarembou a Petrem Bartošem. Ve společném závodu tříd do 125 ccm a 250 ccm byl nejrychlejší Michek, se kterým držel krok Filip Neugebauer. Ve stejném pořadí dojeli tito dva i ve třetím jízdě tříd do 250 ccm a open.
Titul mistra republiky k kategorii veteránů získal Bohumil Poslední na stroji KTM, který svoji suverenitu potvrdil vítězstvím v obou jízdách.
Výsledky:
Družstva: 1. LR Cosmetic ADOS (Bučenec, Michek, Zaremba) 21, 2. UFO Racing (Smítka, Kučírek, Žerava) 35, 3. Motosport Chýnov II (Staufer, Schlöger, Reitbauer) 39, 4. Orion Litomyšl (Bittner, Smola, Bartoš) 41, 5. Motosport Chýnov I (Walkner, Machtlinger, Straub) 41, 6. MCF TM Racing (Cherubini, Thain, Priem) 47.