ČEZ Distribuce opětovně otevře technická konzultační místa. I v Plzni

V návaznosti na uvolňování koronavirových opatření ze strany vlády společnost ČEZ Distribuce otevře od pondělí 11. 5. 2020 svá technickákonzultační místa (TKM).

Prodej hovězího masa od farmáře

Lidé i firmy zde mohou opět pohodlně vyřešit distribuční požadavky, jako například žádost o připojení, změnu příkonu, zaizolování vedení, žádosti o přeložku a další. Na všech TKM platí zvýšená hygienická opatření.

„Pomalu a jistě se začínáme vracet do režimu před pandemií, což jistě ocení všichni zákazníci, kteří jsou na našich TKM zvyklí řešit distribuční požadavky. I v průběhu tétosložité situace distribuční call centrum i online kanály fungovaly nepřetržitě a samozřejmostí bylo a je zajištění provozu distribuční soustavy a zabezpečení dodávek elektřiny zákazníkům,“ vysvětluje Michaela Kociánová, členka představenstva ČEZ Distribuce.

Distribuční TKM se veřejnosti otevřou v pondělí 11. 5. se standardní otevírací dobou, nicméně za dodržení zvýšených hygienických opatření. V prostorách TKM bude pouze tolik zákazníků, kolik bude otevřeno přepážek. Zaměstnanci budou kromě jiného chráněni plexisklovou zástěnou na přepážce s otvorem pro předávání dokumentů, dále rouškami a rukavicemi. Také zákazníci musí dodržovat opatření ve formě roušky,dezinfekce rukou při vstupu do objektu nebo přímo v TKM a odstup při čekání.

TKM budou opět otevřena pět dní v týdnu. V pondělí a středu je otevírací doba od 8 do 17 hodin, v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 14 hodin. Obsluha TKM nabízí všem klientům profesionálně vyškolené zaměstnance, kteří pomohou s požadavky týkající se distribuční problematiky. TKM neřeší obchodní záležitosti, ty musí klienti řešit se svým obchodníkem.

V roce 2019 technická konzultační místa obsloužila 60 000 zákazníků, což je dvojnásobek počtu zákazníků roku 2018.

Aktuálně ČEZ Distribuce provozuje devět TKM, převážně v krajských městech. Zákazníci je naleznou v Děčíně, Ostravě, Kladně, Plzni, Olomouci a Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně a v Liberci. V blízké době se mohou na své TKM těšit také obyvatelé Karlových Varů.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 09.05.2020 14:060 +
 
Auto CB - Škoda service - Zimmí servisní prohlídka za akční cenu

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby