ČEZ Distribuce přijala opatření pro zdárný průběh voleb

Společnost ČEZ Distribuce, která působí na území 11 krajů, přijala opatření, díky kterým by měl být zajištěn zdárný a bezproblémový průběh voleb do zastupitelstev krajů a Senátu.

SEO UNIWEB

Společnost minimalizuje v termínu voleb (2. – 3. 10. 2020 a druhé kolo voleb do Senátu 9. – 10. 10. 2020) plánované odstávky elektřiny a nebude provádět odstávky, které by mohli ovlivnit průběh voleb. Zároveň energetici posílí počty pracovníků jak v terénu, tak i na call centru a dispečinku pro řešení poruch, které by mohly mít vliv na průběh voleb.

Na celém zásobovacím území ČEZ Distribuce minimalizuje v termínech od 2. října, 13:00 hodin do 4. října, 24:00 hodin a následně od 9. října,13:00 hodin do 10. října do 24.00 hodin plánované práce na distribučním zařízení, se kterými by bylo spojeno přerušení nebo omezení dodávky elektřiny (s výjimkou činností poruchové služby a odstraňování případných poruch). Zároveň společnost pro termín konání voleb navýšila počty pohotovostních čet, posílila pohotovosti pracovníků dispečinku a call centra s cílem předejít delším výpadkům z důvodů poruch v distribuční soustavě.

ČEZ Distribuce také zaslala registrovaným starostům přes portál krizového řízení informace o aktivaci speciálních krizových linek pro případ výpadku elektřiny s žádostí o předáníinformace do volebních místností.

V případě nenadálého výpadku elektřiny ve volebních místnostech nejprve zkontrolujte jističe v objektu, následně pak také můžou všichni volat na bezplatnou linku ČEZDistribuce 800 850 860. Dodávky obnoví v nejkratším možném čase.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Západočeská galerie v Plzni

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb