Chmaták šel do bytu po lešení

Plzeň - V pátek v nočních hodinách se vloupal do bytu ve druhém patře domu ve Skupově ulici dosud neznámý zloděj. Ten nejprve vylezl na lešení, které je postavené ke stěně domu, a u bytu vytlačil okno. Následně vlezl dovnitř, kde sebral šperkovnice se dvěma zlatými náramky, zlaté náušnice, stříbrn...

obrázek: Chmaták šel do bytu po lešení
Plzeň - V pátek v nočních hodinách se vloupal do bytu ve druhém patře domu ve Skupově ulici dosud neznámý zloděj. Ten nejprve vylezl na lešení, které je postavené ke stěně domu, a u bytu vytlačil okno. Následně vlezl dovnitř, kde sebral šperkovnice se dvěma zlatými náramky, zlaté náušnice, stříbrné šperky a platební karty. Pětapadesátileté majitelce vznikla škoda dvanáct tisíc korun. Policisté na případu stále pracují a po zloději pátrají.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články