Cizinec se v kamionu skrýval mezi rýží

Ve čtvrtek dopoledne při vykládce řidič spatřil muže, který byl mezi vaky s rýží. Policisté zatím nezjistili jeho totožnost, protože byl bez dokladů.

weby na míru UNIWEB

Ve čtvrtek 16. září 2021 přijel s nákladním vozidlem značky DAF s připojeným návěsem osmatřicetiletý cizinec do Sušice. Před desátou hodinou dopoledne v areálu firmy otevřel nákladový prostor vozidla a zjistil, že uvnitř se mezi vaky s krmnou rýží nachází muž a případ oznámil na policii. Policisté vyjeli na místo a cizinec neprokázal svoji totožnost, kdy nepředložil žádný doklad a pouze ústně uvedl jméno a příjmení.

Cizinec se do nákladového prostoru vozidla dostal z přesně nezjištěného místa na území Řecka, Makedonie, Srbska, Maďarska nebo Rakouska, po jejichž teritoriu řidič s vozidlem projížděl až do České republiky.

Případ převzali policisté z oddělení obecné kriminality, kteří ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice.

Cizince převzali policisté z oddělení cizinecké policie, kteří muže umístili do policejní cely. V případě bude vedeno správní řízení o vyhoštění z území Evropské unie a policisté v současné době realizují další úkony.

ilustrační foto


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb zima 2021

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby