Čtyři Plzeňáci si zapíchli kost do krku

Čtyřem Plzeňákům se štědrovečerní večeře právě nevyvedla. Zapíchli si totiž do krku kost z kapra a museli do nemocnice.

obrázek: Čtyři Plzeňáci si zapíchli kost do krku
Čtyřem Plzeňákům se štědrovečerní večeře právě nevyvedla. Zapíchli si totiž do krku kost z kapra a museli do nemocnice.

Lékaři krčního oddělení fakultní nemocnice v Plzni mají každý rok práci. Letos na ambulanci v noci po štědrém večeru zazvonili čtyři lidé, kteří při večeři příliš hltali a zůstala jim v krku rybí kost. Ušetřeny zůstaly jen děti. Lékaři očekávají, že další pacienti přibudou dnes a zítra, tedy ve svátečních dnech, kdy ryba často zůstává na slavnostních stolech. Obvykle za svátky na krčním oddělení osvobodí od kosti dvacítku jedlíků.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články