Další díl bikeové série Chodovar cup hostilo v neděli Stříbro. Druhá část sedmidílného seriálu přilákala do lesa na kraj města více než dvě stovky závodníků.
Další díl bikeové série Chodovar cup hostilo v neděli Stříbro. Druhá část sedmidílného seriálu přilákala do lesa na kraj města více než dvě stovky závodníků.
Letošní Chodovar cup odstartoval před více než měsícem v Chrástu na Plzeňsku a po pauze Stříbro přivítalo jeho druhý díl. Jelo se na klasické trati ve všech kategoriích, od dětských až po veterány. Komplikace závodníkům mohly působit dešťové přeháňky, které trať rozbahnily a uklouzaly. Jedna z nejnabitějších kategorií byla ta od 30 do 39 let. V ní kromě loňského vítěze kategorie elite Honzy Kotala startoval jeho věčný soupeř Tomáš Kozák. Oběma ale vypálil rybník vynikající cyklokrosař Václav Metlička. Ten vedl od začátku a náskok si pohlídal až do cíle.
Chodovar cup pokračuje už tuto neděli v Klabavě na Rokycansku.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabídka ofsetového a digitálního tisku do formátů B0. Zajištění služeb DTP a CTP studia. Výroba a prodej katalogů, knih, brožur, formulářů, tiskopisů. Dále také nabízíme výrobu časopisů, cenin, cenných papírů, speciálních tiskovin a hospodářských i účetních tiskopisů.