Daikin daroval klimatizační jednotky kojeneckému ústavu Na Chmelnicích

Dětské centrum v Plzni Na Chmelnicích získalo od Daikinu Plzeň darem nový systém klimatizačních jednotek v hodnotě několika desítek tisíc korun.

SEO UNIWEB

Jedná se o dvě vnitřní jednotky a jednu venkovní jednotku. Dříve v letošním roce ještě daroval čističku vzduchu. Daikin již dříve podpořil řadu příspěvkových organizací i dětské domovy v regionu.

Dětské centrum Plzeň se dlouhodobě věnuje pomoci opuštěným, postiženým či jinak sociálně znevýhodněným dětem a dosud nemělo tento druh vybavení, které by zpříjemnilo pobyt v centru pro děti i pracovníky. „Děkujeme Daikinu za milý dar, který bude dobře sloužit pracovníkům a hlavně vytvoří zdravější prostředí pro děti,“ ocenila zařízení Jana Tytlová, ředitelka Dětského centra v Plzni.
„Jsme rádi že naše produkty mohou potešit i tam, kde je to opravdu potřebné. V podobných iniciativách plánujeme pokračovat i do budoucna,“ říká Tomáš Matoušek z Daikinu Plzeň. 

Daikin již v minulosti podobná zařízení podpořil. Před Vánoci se firma stala partnerem projektu Strom Splněných Přání a finančně podpořila dětské domovy, kam rovněž putovaly čtyři čističky vzduchu Daikin.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
škoda plus auto cb

Hlavní zprávy

 

Kamiq restart 2
seo uniweb