Depo zve v sobotu na pouliční jídlo a v neděli na fotbal

Už počtrnácté zve plzeňské kulturní DEPO2015 na únorovou přehlídku chutí, barev a vůní z celého světa.

Jarní servisní akce AUTO CB

Na nádvoří v sobotu od 10 do 18 hodin zaparkují oblíbené food trucky a jídlo zaplní taky autobusovou halu. Celkem můžete ochutnávat a porovnávat nabídku více než 30 stánkařů. Vstup je zdarma.

Viktorku čeká v neděli 16. února od 14 hodin první jarní zápas v Opavě. Přijďte na promítání zápasu. Společně budeme držet palce. Zápas pro vás navíc živě okomentuje jedna z hvězd klubu a během dne můžete taky soutěžit o lístky na následující domácí zápas Viktorky s Příbramí. Děti se mezitím zabaví na výstavě GÓÓÓL.

A další program? Zhlédněte 24. února silný komorní příběh rodiny, na jejímž počátku byl úkol StB. Představení získalo v roce 2018 cenu Marka Ravenhilla za nejlepší českou divadelní inscenaci nového textu. Fenomén tzv. společenských agentů, tedy osob, které byly nasazeny na své blízké, byl za normalizace častějším jevem, než by se na první pohled zdálo. Většina agentů byla ke spolupráci donucena vydíráním či vyhrožováním. Hrají: Klára Cibulková, Tomáš Pavelka, Ivan Řezáč, Viktor Kuzník

Jaké je to strávit na Novém Zélandu celý rok a co by neměli vynechat turisté na dovolené? Čím vás překvapí místní obyvatelé a čím vás ohromí zdejší příroda? Nejen na tyto otázky vám 19. února od 19 hodin zábavnou formou odpoví cestovatel Tomáš Šapovalov, zakladatel portálu VisitKiwi.cz, který ročně pomáhá stovkám lidí vycestovat do této zajímavé země. 
 
 
 

The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka