Děti mohou od zítřka trávit prázdniny v Techmanii

Se zajímavou novinkou přichází na srpen plzeňské science centrum Techmania. Pod názvem „Léto v Techmanii“ jsou pro děti ve věku 9 – 12 let připraveny celkem tři kempy, každý potrvá vždy od pondělí do pátku. Děti vytvoří vědecký tým, který důkladně prozkoumá celou expozici interaktivního muzea T...

obrázek: Děti mohou od zítřka trávit prázdniny v Techmanii
Se zajímavou novinkou přichází na srpen plzeňské science centrum Techmania. Pod názvem „Léto v Techmanii“ jsou pro děti ve věku 9 – 12 let připraveny celkem tři kempy, každý potrvá vždy od pondělí do pátku.
Děti vytvoří vědecký tým, který důkladně prozkoumá celou expozici interaktivního muzea Techmania. Budou provádět nejrůznější fyzikální a chemické pokusy, zapojí se do řešení zapeklitých úkolů. Nebudou chybět hry, rébusy a hlavolamy – některé jednoduché si budou děti i samy vyrábět. Po celý týden bude probíhat soutěž o ceny a také příprava a nácvik vědecké show, kterou děti na závěr předvedou rodičům.
Po celý den se bude o děti starat personál Techmanie, samozřejmě je zajištěno i stravování. Program je připraven každý všední den od 9 do 16 hodin, první cyklus startuje už v pondělí 3. srpna (další 10. a 17. srpna)

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články