Divoši tancovali v plenách

Stříbro - Už 17. pyžamový bál pořádali stříbrští ochotníci ze z divadelního souboru Divoch. Na pódiu zahrála kapela Čágo band, dámskou volenku tentokráte neprovoněly květiny, ale prosvítily barevné svítící náramky. "Je to tu samé pyžamo, ja to super párty. Kdo prostě neváhá, legraci pomáhá,! sm...


Stříbro - Už 17. pyžamový bál pořádali stříbrští ochotníci ze z divadelního souboru Divoch. Na pódiu zahrála kapela Čágo band, dámskou volenku tentokráte neprovoněly květiny, ale prosvítily barevné svítící náramky. "Je to tu samé pyžamo, ja to super párty. Kdo prostě neváhá, legraci pomáhá,! smály se Lucie Kettnerová a Andrea Mikulovská. Večer zajímavě doplnilo vystoupení skupiny Street Runners AG, kdy tři mladíci předváděli odvážná salta a skoky s vtipnou scénkou.

Půlnoční scéna pak patřila přímo organizátorům. Divadelníci předvedli tanec batolat v papírových plenkách. Hodnotilo se i nejkrásnější pyžamo, tam návštěvníci měli různé tipy. "Já myslím, že nejhezčí pyžama mají u stolu u pódia. Celý stůl je v červené barvě, mají super čepičky na spaní, ti určitě vyhrají," hádal Lukáš Podracký z Černošína v noční košili své dcery a prakticky se nemýlil.

Výtěžek z pyžamového bálu podpoří oddělení dětské kliniky v Plzni.

MARTINA SIHELSKÁ


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 16.11.2011 13:090 +
 
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq