Do baru si zloděj přišel pro peníze dvakrát

Usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin krádež si převzal 20letý Plzeňan. Ten 11. června před čtvrtou hodinou ranní popíjel v jednom baru na Americké třídě v Plzni. Když se obsluha vzdálila od pultu, využil toho a vešel za bar. Ze šuplíku vzal finanční hotovost a rychle se přemístil do...

obrázek: Do baru si zloděj přišel pro peníze dvakrát
Usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin krádež si převzal 20letý Plzeňan. Ten 11. června před čtvrtou hodinou ranní popíjel v jednom baru na Americké třídě v Plzni. Když se obsluha vzdálila od pultu, využil toho a vešel za bar. Ze šuplíku vzal finanční hotovost a rychle se přemístil do jiné části podniku. Ovšem za chvíli, když viděl, že bar je stále opuštěný, se vrátil. Znovu otevřel šuplík a odcizil zbytek bankovek. Celkem si tak přivlastnil více než 53 tisíc korun. Za již zmiňovaný trestný čin mu hrozí až tři léta za mřížemi.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články