Dobřany v úterý přivítají nový školní rok na Kotynce. V sobotu bude Radbuza fest s Mňágou

Na první školní den připravily Dobřany soutěžní a zábavné odpoledne pro děti. Areál koupacího biotopu Kotynka ožije Prvním zvoněním 1. září v 10 hodin.

mobilnípohotovost

Připravena budou soutěžní stanoviště, dětská diskotéka a nafukovací skákadla. Od půl čtvrté do půl páté tu vystoupí duo Dubnička & Lahoda s programem Normálně nezpívám. Vstup je zdarma.

 První zvonění odstartuje v Dobřanech nejen nový školní rok, ale celé září nabité kulturou. V sobotu 5. září se uskuteční další ročník Radbuza festu, letos pod novým pořadatelem. Na náměstí zahrají Bára Zemanová, BURMA JONES, DĚDA MLÁDEK ILEGAL BAND, MŇÁGA A ŽĎORP a další. Ve čtvrtek 17. září se v Dobřanech zastaví Haydnovy hudební slavnosti koncertem v kostele sv. Víta. O dva dny později ožije město Dobřanskou padesátkou, Pohádkovým lesem a tradičním Beerfestem. Na 22. září přichystalo kino Káčko Filmový klubíček Ondřeje Suchého, tedy besedu s projekcí neznámých krátkých filmů známých a oblíbených herců. „Jedná se o vůbec první Filmový klubíček Ondřeje Suchého v celém Plzeňském kraji,“ zdůrazňuje ředitelka Městského kulturního střediska Simona Sýkorová.Vedle toho Káčko nabídne během podzimu divákům jedinečnou možnost vstoupit do jeho dramaturgie a ovlivnit, jaký film se bude promítat. Formou hlasování může kdokoliv přispět k rozhodnutí, který z pěti nabízených titulů zvítězí a bude promítán. 

 


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Uniweb weby

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb