Domažličtí policisté obsadili silnice, řidiči platili pokuty

Policisté během čtyřhodinového opatření zkontrolovali více než šest desítek vozidel.

obrázek: Domažličtí policisté obsadili silnice, řidiči platili pokuty

Při ní se policisté zaměřili na dodržování obecně platných ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích a zejména na technický stav motorových vozidel. Během akce policisté zkontrolovali čtyřiašedesát vozidel, přičemž zjistili 13 přestupků. Všechny vyřešili na míst v blokovém řízení uložením blokových pokut v celkové částce 2 500 korun. Ze sledovaných přestupků v jednom případě řidič překročil nejvyšší povolenou rychlost, dvakrát policisté zaznamenali nebezpečný způsob jízdy a jeden řidič užil k jízdě vozidlo, které mělo nevyhovující technický stav. Požití alkoholických nápojů u řidičů nezjistili policisté ani v jednom případě.


Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články