Plzeňští dopravní policisté by touto cestou chtěli apelovat na řidiče, aby dodržovali zákon o provozu na pozemních komunikacích. V poslední době se totiž velice rozšířil nešvar, že při jízdě na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích nedávají řidiči při jejich přejíždění znamení o změně směru jízdy.