Doubravka představí veřejnosti sportovně relaxační areál u ejpovického tunelu

Zástupci čtvrtého plzeňského obvodu představí veřejnosti výjimečný projekt sportovně relaxačního areálu u vjezdu do ejpovického tunelu, který naváže na nově budovanou cyklostezku v místech zaniklé železniční tratě z Plzně do Chrástu.


 V takzvaném Psovském údolí má vzniknout rozsáhlý areál pro příznivce několika sportů i pro odpočinek. Zástupci Čtyřky proto pořádají příští týden v pondělí setkání s veřejností a týmem architektů, na kterém projekt představí. Jednání se uskuteční 29. dubna od 16 hodin přímo v těsné blízkosti zamýšleného areálu, tedy u viaduktu poblíž vjezdu do tunelu.

„Podařilo se nám vybrat místo, které nabízí velký potenciál a my ho určitě využijeme,“ říká starosta Čtyřky Tomáš Soukup. „Je to místo, které si našli sami lidé. Už teď sem míří obyvatelé mnoha částí Plzně. Tady začíná přírodní park Berounka, je odsud vidět Chlum, kostel svatého Jiří, a dokonce je možné dívat se odtud na kostel svatého Bartoloměje. Současně je z Psovského údolí kousek do parku Potoční,“ říká místostarosta Čtyřky Ing. Jan Kakeš.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR