KARLOVY VARY - Karlovarští policisté zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupeže proti dvěma cizincům ve věku čtyřiadvacet a osmatřicet let.
KARLOVY VARY - Karlovarští policisté zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupeže proti dvěma cizincům ve věku čtyřiadvacet a osmatřicet let. Oba obvinění společně v prostoru Horního nádraží Českých drah v Karlových Varech fyzicky napadli dva spící muže, opakované je udeřili do hlavy a požadovali na nich vydání peněz a věcí. Muži jim vydali mobilní telefony, tričko a sluneční brýle. Oba lupiče se podařilo policistům zadržet a poté byli umístěni do policejní cely. Odcizené věci v hodnotě tří tisíc korun byly u mužů zajištěny. V dalším šetření případu policie ještě pokračuje.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší brýle, které jsou aktuálně na trhu. Potřebujete sluneční nebo dioptrické brýle? Zajděte k nám v Plzni nebo v Blovicích a určitě si u vyberete!