Dvanáct Plzeńáků nebude na letošní štědrovečerní večeři vzpomínat právě v dobrém. Zapíchli si totiž do krku kost z kapra.
Dvanáct Plzeńáků nebude na letošní štědrovečerní večeři vzpomínat právě v dobrém. Zapíchli si totiž do krku kost z kapra.
Lékaři krčního oddělení fakultní nemocnice v Plzni mají každý rok práce nad hlavu. Letos na ambulanci zazvonilo dvanáct lidí, kteří při štědrovečerní večeři příliš hltali a zůstala jim v krku rybí kost. Jak RI řekl službukonající lékař, jedenáct jedlíků přišlo do půlnoci, jedna žena se dostavila nad ránem. Kosti v krku zůstávali lidem všeho věku, ušetřeny zůstaly jen děti. Lékaři očekávají, že další pacienti jim přibudou dnes a zítra, tedy ve svátečních dnech, kdy ryba často zůstává na slavnostních stolech.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Krajský úřad Plzeňského kraje pečuje o komplexní rozvoj území a o potřeby svých občanů, zejména o vytváření podmínek pro rozvoj sociální péče, o uspokojování potřeby ochrany a rozvoje zdravých životních podmínek, výchovy a vzdělávání, kultury a ochrany veřejného pořádku.