Včera si z rukou policejního komisaře usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin krádeže převzal dvaadvacetiletý muž, který má své trvalé bydliště nahlášené na severu Plzeňska.
Včera si z rukou policejního komisaře usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin krádeže převzal dvaadvacetiletý muž, který má své trvalé bydliště nahlášené na severu Plzeňska. Policistům se podařilo zjistit, že mladík v druhé polovině loňského září kolem půl deváté večerní navštívil dům s bytovými jednotkami v plzeňské ulici alej Svobody. Tam ho patrně zaujaly starší odložené palubkové dveře, tak je naložil do svého fordu a odvezl si je. Tím ale způsobil pěti set korunovou škodu společenství vlastníků domů. Protože byl mladík v roce 2003 za majetkovou trestnou činnost potrestán k trestu obecně prospěšných prací ve výměře sto čtyřiceti hodin a ty dosud nevykonal, čelí nyní obvinění z trestného činu krádeže.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Od roku 2001 působíme na realitním trhu především v Plzni a celém Plzeňském kraji. Díky našim zkušenostem a kontaktům jsme schopni prodat či pronajmout Vaši nemovitost po celé ČR.