K osobnímu automobilu Škoda Fabia Combi na boku v příkopu mezi obcemi Defurovy Lažany a Černice vyjížděli profesionální hasiči z Horažďovic. Řidičce z vozidla pomohl projíždějící řidič.
K osobnímu automobilu Škoda Fabia Combi na boku v příkopu mezi obcemi Defurovy Lažany a Černice vyjížděli profesionální hasiči z Horažďovic. Řidičce z vozidla pomohl projíždějící řidič. Žena odmítala ošetření, později se jí přitížilo a musela ji ZZS odvézt k ošetření do nemocnice. Hasiči u vozidla odpojili akumulátor a sorbetem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Společnost VP truhlářství působí na trhu od roku 2003. Vyrábíme podle požadavku zákazníka včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí je profesionální přístup – návštěva klienta kdekoliv v Plzeňském kraji.