Fakulta aplikovaných věd ve středu otevírá dveře

Zítra 27. ledna 2010 se koná DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Uchazeči o studium dostanou zevrubné informace o možnostech studia a podmínkách přijímacího řízení dopoledne od 10:00 a 11:30 hodin. Po oficiálním zahájení, které se koná v posluchárně UP 1...

SEO UNIWEB

Zítra 27. ledna 2010 se koná DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni.
Uchazeči o studium dostanou zevrubné informace o možnostech studia a podmínkách přijímacího řízení dopoledne od 10:00 a 11:30 hodin. Po oficiálním zahájení, které se koná v posluchárně UP 108 v areálu na Borech za přítomnosti vedení fakulty, bude následovat individuální volná prohlídka výukových a laboratorních pracovišť s prezentačními akcemi jednotlivých kateder: informatiky, kybernetiky, matematiky, fyziky, mechaniky. Zájemci se mohou seznámit s odborným zaměřením pracovišť a jejich vybavením od 9 do 14 hodin.
Fakulta přijímá přihlášky ke studiu do 31. března 2010.

Program:
9:00 – 14:00 individuální volná prohlídka výukových a laboratorních pracovišť FAV s prezentačními akcemi jednotlivých kateder
10:00 a 11:30 oficiální zahájení Dne otevřených dveří s blokem základních informací o studijních programech a přijímacím řízení, setkání se studenty, rodiči, učiteli a dalšími zájemci o studium na naší fakultě.

Cílem této již tradiční akce je poskytnout zájemcům o studium, jejich rodičům, pedagogům a výchovným poradcům ze středních škol i ostatní veřejnosti informace o tom, jaké studijní programy a obory lze na fakultě studovat, jaké jsou podmínky pro přijetí ke studiu a jak je organizováno přijímací řízení. Zájemci jistě ocení možnost seznámit se s odborným zaměřením pracovišť i s úrovní jejich přístrojového vybavení. Přístupných bude více než dvacet laboratoří, ve kterých se budou prezentovat například různé modely řízení průmyslových systémů, plazmová zařízení pro přípravu supertvrdých materiálů, špičková technika pro zpracování řeči či 3D vizualizace a animace výsledků řešení úloh z různých technických oblastí.

Další informace na: http://www.fav.zcu.cz/pro-uchazece/den-otevrenych-dveri/
Podmínky pro přijetí na:
http://www.fav.zcu.cz/pro-uchazece/prijimaci-rizeni/podminky-prijeti/

Místo konání: 9:00 – 14:00 hodin areál ZČU v Plzni na Borech, budova FAV (2., 4., 5., 6. a 7.p), Univerzitní 22
10:00 a 11:30hodin oficiální zahájení v posluchárně UP 108, Univerzitní 22


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 26.01.2010 07:240 +
 
Launch Octavia auto cb

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb