Farmářský pivovar Zlatá kráva vám zajistí originální vánoční večírek včetně ubytování

Vyzkoušejte firemní večírek ve Farmářském pivovaru Zlatá kráva! Zažijete originální atmosféru, ochutnáte originální pivo a přenocujete v pohodovém hotelu U Zeleného stromu.

weby uniweb

Zvolte pro firemní večírek farmářský pivovar Zlatá kráva!

Při uvolněné atmosféře se na večírku všichni rádi napijí dobrých alkoholických nápojů, mezi které patří například Zlatá kráva. Pak nastává otázka odvozu domů. Pokud se vám nechce zařizovat taxi služby a odvozy všech zúčatněných, tak je ideální variantou zajistit hotel s ubytováním. Využijte pohodlné ubytování v západních Čechách v oblíbeném hotelu U Zeleného Stromu! Díky výborné poloze a dobré dopravní dostupnosti je Nepomuk vhodné místo pro firemní večírky nejen pro firmy v Plzeňském kraji.

Hotel, pivovar, restaurace - to je ideální kombinace

Chcete si i užít pohodový firemní večírek s návštěvou pivovaru Zlatá kráva, profesionálně zajištěným cateringem a komfortním ubytováním?  Vyzkoušejte hotel U Zeleného stromu v Nepomuku! 

Farmářský pivovar ZLATÁ KRÁVA je součástí areálu U Zeleného stromu spolu s hotelem a restaurací. Vize pivovaru Zlatá kráva je vařit pivo z kvalitních surovin a skloubit dvě hlavní činnosti - pivovarnictví a farmářství. V blízké době se areál rozšíří o pivní lázně, pivní hotel a wellness.

Nezapomenutelný večer na vás čeká v Nepomuku!

Společně strávené chvíle mimo pracoviště posílí vztahy mezi zaměstanci, manažery a VIP zákazníky. Vánoční večírek je pro firmu výborná investice. Všichni se lépe poznají a zažijí spolu nezapomenutelný večer. Na každém večírku se vždy odehraje nějaký vtipný okamžik, na který pak všichni rádi vzpomínají.

Prosinec je sice zdánlivě daleko, ale čas plyne jako voda a než se nadějete, bude tu poslední měsíc v roce, který se tradičně nese v duchu vánočních firemních večírků. Neváhejte s rezervací večírku na poslední chvíli!

Profesionální služby

Dororučujeme vám spolehnout se na profesionály z Hotelu U Zeleného Stromu Nepomuk. S přípravou firemních akcí mají mnoho zkušeností. Tým velmi zkušených specialistů vám připraví jedinečný a zajímavý program včetně vynikajících cateringových služeb.

Kontaktujte Hotel U Zeleného stromu v Nepomuku!

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
náměstí Augustina Němejce 69
Nepomuk 335 01

Restaurace : +420 371 580 371
Hotel : +420 725 810 257
Web: www.hotelnepomuk.cz

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby