Firemní vánoční večírek se zajištěným cateringem a ubytováním si užijete v hotelu U Zeleného stromu v Nepomuku!

Chcete si i užít pohodový firemní večírek se zajištěným ubytováním? Neváhejte ani minutu a zarezervujte si večírek v hotelu U Zeleného stromu v Nepomuku!

SEO UNIWEB

Zajistíme pro vás exkluzivní firemní večírek s návštěvou pivovaru a s ubytováním v hotelu!

Nezadržitleně se blíží doba firemních vánočních večírků. Pokud se vám nechce složitě zařizovat taxi služby a odvoz vašich kolegů a kolegyň po ukončení firemní vánoční párty, tak je pro vás ideální variantou hotel s ubytováním. Doporučujeme vám využít ubytování v oblíbeném hotelu U Zeleného Stromu. Díky výborné poloze a dobré dopravní dostupnosti je Nepomuk vhodné místo pro firemní večírky nejen pro firmy z Plzně.

Hotel, pivovar, restaurace - to je ideální kombinace

Chcete si i užít pohodový firemní večírek s návštěvou pivovaru Zlatá kráva, profesionálně zajištěným cateringem a komfortním ubytováním?  Vyzkoušejte hotel U Zeleného stromu v Nepomuku! 

Pivovar ZLATÁ KRÁVA je součástí areálu U Zeleného stromu spolu s hotelem a restaurací. Vize pivovaru Zlatá kráva je vařit pivo z kvalitních surovin a skloubit dvě hlavní činnosti - pivovarnictví a farmářství. V blízké době se areál rozšíří o pivní lázně, pivní hotel a wellness.

Poznámka: na firemní večírek vám dokážeme zajistit také baviče Honzu, se kterým spolupracujeme. Bavič má pro vás připravný stand up Košilatý fóry.

Nezapomenutelný večer na vás čeká v Nepomuku!

Společně strávené chvíle mimo pracoviště posílí vztahy mezi zaměstanci, manažery a VIP zákazníky. Vánoční večírek je pro firmu výborná investice. Všichni se lépe poznají a zažijí spolu nezapomenutelný večer. Na každém večírku se vždy odehraje nějaký vtipný okamžik, na který pak všichni rádi vzpomínají.

Prosinec je sice zdánlivě daleko, ale čas plyne jako voda a než se nadějete, bude tu poslední měsíc v roce, který se tradičně nese v duchu vánočních firemních večírků. Neváhejte s rezervací večírku na poslední chvíli!

Profesionální služby

Dororučujeme vám spolehnout se na profesionály z Hotelu U Zeleného Stromu Nepomuk. S přípravou firemních akcí mají mnoho zkušeností. Tým velmi zkušených specialistů vám připraví jedinečný a zajímavý program včetně vynikajících cateringových služeb.

Kontakty

Hotel U Zeleného stromu Nepomuk
náměstí Augustina Němejce 69
Nepomuk 335 01

Restaurace : +420 371 580 371
Hotel : +420 725 810 257
Web: www.hotelnepomuk.cz

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Launch Octavia auto cb

Hlavní zprávy

 

auto cb home restart 1
seo uniweb