Fotbalová Viktoria nadělovala dětem v Dominu

Stejně tak jako každým rokem, i letos, nezapomenula Viktoria Plzeň na děti v dětském domově Domino a tak na předvánoční besídce nemohli chybět její zástupci. „Je již dlouholetou tradicí, že vždy v předvánočním čase zavítáme mezi děti do Domina,“ říká na samý úvod obchodně-marketinkový manažer Vi...


Stejně tak jako každým rokem, i letos, nezapomenula Viktoria Plzeň na děti v dětském domově Domino a tak na předvánoční besídce nemohli chybět její zástupci.
„Je již dlouholetou tradicí, že vždy v předvánočním čase zavítáme mezi děti do Domina,“ říká na samý úvod obchodně-marketinkový manažer Viktorie Plzeň Mgr. Jaromír Hamouz. Právě on, se svojí manželkou přišel do Domina. „Osobně jsem tu tuším počtvrté a pokaždé je tu velice příjemná a milá atmosféra.“ Po tanečním vystoupení těch nejmenších, následoval zpěv v podání pěveckého souboru, který se může pochlubit nejedním úspěchem na pěveckých soutěžích. Po skončení besídky čekalo na hosty malé občerstvení, které připravili děti z jednotlivých rodinných skupin. Na samý závěr mohli přítomní v doprovodu dětí navštívit jednotlivé pokoje.
V letošním roce dostali děti kromě permanentních vstupenek a reklamních předmětů, mezi niž nemohl chybět ani nový exkluzivní kalendář pro příští rok, také voucher na společný trénink s hráči prvoligového týmu. „Ta myšlenka vznikla před podzimním utkáním s Ústím nad Labem, kdy jsme přislíbili za každou tisícovku návštěvníků, účast jednoho fotbalisty,“ vysvětlil Hamouz. S malými fotbalisty z Domina, kteří se mohou pochlubit prvenstvím na XV. ročníku turnaje v sálové kopané, tak bude trénovat osm hráčů prvního týmu. “Předběžně jsme se dohodli, že by se trénink uskutečnil v průběhu zimní přípravy, nejspíše v lednu. Po Novém roce doladíme přesný termín a také místo, kde by trénink proběhl,“ dodává Hamouz.

RODINNÉ SKUPINY
Rodinné skupiny obývají centrální budovu. Tři jsou mimo ni - v bytech v panelákově zástavbě v sídlištích Vinice a ve dvou upravených bytech v objektech MŠ v Bolevci. Tyto prostory získal dětský domov od ÚMO Plzeň 1. Ve všech rodinných skupinách se děti učí samostatnému hospodaření a samy se podílejí na životě svých rodin.
Nejstarší jednotlivci využívají startovacích bytů nebo chráněného bydlení, ty představují tři nízkometrážní byty a tři garsonky poskytnuté dětskému domovu Magistrátem MP. Garsonky jsou zejména užívány k ubytování osmnáctiletých dětí.
S tím, jak to v našich rodinných skupinách vypadá, jak v nich děti žijí a pracují se můžete seznámit na skupinových stránkách.
Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
17.12.2010 10:020 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq