Fotbalové osobnosti dnes hrají Christmas Time

Už 11. ročník halového turnaje osobností dnes hostí Městská hala v Plzni na Slovanech. Hrát opět budou fotbalové legendy i hráči ligového týmu Viktorky.


Už 11. ročník halového turnaje osobností v kopané CHRISTMAS TIME dnes hostí Městská hala v Plzni na Slovanech. Hrát opět budou fotbalové legendy i hráči prvoligového týmu Viktorky.
Turnaj odstartuje již v 8:30 úvodními zápasy, přičemž samotné boje o umístění jsou naplánovány na odpoledne. Předpokládaný čas finálového zápasu je v 16:30 hodin.
Součástí tradičního turnaje, na kterém v minulosti bylo možno zahlédnout třeba brankáře Petra Čecha, Vítězslava Lavičku, bratry Doškovy, Petra Vlčka, či Karla Radu, Daniela Šmejkala, Jiřího Skálu a další, je i tolik oblíbená dražba dresu. Tentokrát se bude dražit dres Tomáše Rosického.
I v letošním ročníku se na palubovce objeví fotbalové osobnosti, které z většiny prošli Viktorií Plzeň např. Pavel Fořt, Karel Rada, Petr Vlček, Jiří Skála, David Limberský. Za Legendy 94, což je tým složený z bývalých hráčů Viktorie Plzeň, bude chytat provozní a finanční ředitel Viktorie Plzeň ing. Radomír Havel.
Výtěžek z celé akce bude stejně jako v loňském roce rozdělen mezi čtyři mládežnická mužstva z kraje, která udělala za rok 2006 největší pokrok. Ve spolupráci s profesionálním trenérem mládeže Plzeňského kraje Janem Kůstkou byla vybrána družstva: Slavoj Koloveč, Okula Nýrsko, BKV Planá a SK Stafin Holýšov.
Účastníci 11. ročníku:
Kiss Proton
Legendy 94-FC Viktoria Plzeň
Kooperativa pojišťovna a.s.
IPC Klima-Kozlovna Kbelany
Importex Plzeň
Policie Plzeň-Eneko Trnová
Bonaparte
Maximus
Joma
Keramika Soukup


Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
út 26.12.2006 07:270 +
 
Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024