Nebývalý ruch zachvátí v pondělí 23.června Městský stadion ve Štruncových sadech v Plzni.
Nebývalý ruch zachvátí v pondělí 23.června Městský stadion ve Štruncových sadech v Plzni. V rámci příprav na blížící se zahájení fotbalové sezóny se zde odehraje jedno z největších ostrých hasičských cvičení poslední doby.
Chystané cvičení nemá mezi prvoligovými fotbalovými kluby v České republice obdoby. V hledišti zaujme místo více než 600 osob, které zaskočí na několika místech současně vypuknuvší požár. Po vyhlášení požárního poplachu a příjezdu hasičů budou muset být všichni diváci z tribuny, prostor VIP i novinářů evakuováni. Celé cvičení je zaměřeno na požární prevenci a zapadá do snahy FC Viktorie Plzeň o zajištění maximální bezpečnosti všech návštěvníků stadionu v době konání fotbalových zápasů.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a vybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.