Do garáže v Habrové ulici se vloupal zatím neznámý pachatel. Majitel v úterý odpoledne zjistil, že má vypáčená obě křídla garážových vrat.
Do garáže v Habrové ulici se vloupal zatím neznámý pachatel. Majitel v úterý odpoledne zjistil, že má vypáčená obě křídla garážových vrat. Zatímco on byl v šoku, zloděj měl pravděpodobně úsměv na tváři. Z garáže si totiž odnesl lup za téměř sedmdesát tisíc korun. Zmizelo totiž deset rybářských prutů, čtyři kompletní kola s hliníkovými ráfky, horské kolo a cyklistická přilba.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Krajský úřad Plzeňského kraje pečuje o komplexní rozvoj území a o potřeby svých občanů, zejména o vytváření podmínek pro rozvoj sociální péče, o uspokojování potřeby ochrany a rozvoje zdravých životních podmínek, výchovy a vzdělávání, kultury a ochrany veřejného pořádku.