Hádka skončila pobodáním, útočník obviněn z pokusu vraždy

Policejní komisařka zahájila trestní stíhání 39letého muže, kterého obvinila ze spáchání trestného činu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu a z trestného činu ublížení na zdraví.

weby na míru UNIWEB

K činu došlo na náměstí v jedné menší obci na Plzeňsku. Podle našich informací šlo o Blovice.

Obviněný muž se v pátek 24. března 2023 ve večerních hodinách pohádal se svými třemi kamarády ve věku 29, 31 a 42let. Mezi muži následně došlo ke vzájemnému fyzickému napadení. Obviněný muž poté vytáhl z kapsy nůž a svého o osm let mladšího kamaráda bodl do zad. Poté přistoupil k nejstaršímu z nich a nožem ho bodl do hrudníku. Z místa následně utekl. Mladšímu z mužů způsobil zranění, které bezprostředně ohrožovalo jeho život. Druhý muž utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření bez nutnosti hospitalizace v nemocnici.

Policisté začali ihned po podezřelém muži pátrat. Do akce byla zapojena také zásahová jednotka Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, která pachatele zadržela následující den v ranních hodinách.

Policejní komisařka muže obvinila ze spáchání trestného činu vraždy spáchaného ve stádiu pokusu a z trestného činu ublížení na zdraví. Následně podala státnímu zástupci podnět na podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, který soudce akceptoval.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 28.03.2023 07:040 +
 
Renault Captur - Renault bez čekání

Hlavní zprávy

 

Dacia - Ihned k odběru
uniweb weby