Včera po půl desáté dopoledne bylo na krajské operační středisko hasičů nahlášeno, že se nad jezem Rabí-Žichovice na řece Otavě převrhnul člun se dvěma osobami, z nichž jedna se začínala topit. Na místo byly vyslány jednotky ze stanic Sušice a Horažďovice. Po příjezdu na místo se hasiči vybavil...