Dvě osobní vozidla se střetla včera po desáté hodině dopoledne u křižovatky silnice mezi Domažlicemi a Kdyní, při odbočce na obec Kout na Šumavě.
Dvě osobní vozidla se střetla včera po desáté hodině dopoledne u křižovatky silnice mezi Domažlicemi a Kdyní, při odbočce na obec Kout na Šumavě. 32-letý řidič jedoucí s osobním vozidlem Nissan z Domažlicka si nedodržel bezpečnou vzdálenost za vozidlem Opel Corsa, na zasněženém posypaném povrchu silnice s vozidlem nedobrzdil a do vozidla, které zastavilo u křižovatky, narazil. Nehoda se obešla bez zranění a alkoholu. Hmotná škoda činí 15 000 korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Společnost VP truhlářství působí na trhu od roku 2003. Vyrábíme podle požadavku zákazníka včetně dopravy a montáže. Samozřejmostí je profesionální přístup – návštěva klienta kdekoliv v Plzeňském kraji.