Hejtmanka přijala mistrovské házenkáře Talentu, dostali dort

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek se v pondělí na krajském úřadě setkali s hráči Talent týmu Plzeňského kraje.

weby uniweb

Ten v letošní sezóně získal extraligový titul, v historii klubu již osmý. Jako poděkování za reprezentaci Plzeňského kraje dostali hráči speciální týmový dort a drobný dárek.

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek společně poděkovali hráčům týmu a členům realizačního týmu za reprezentaci Plzeňského kraje v letošní sezóně, která především vlivem epidemie koronaviru byla významně omezena. Speciální dort s logem Talent týmu Plzeňského kraje připravila pro tuto příležitost Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy. Zástupci Plzeňského kraje pak na oplátku od hráčů dostali podepsané dresy a týmovou památeční fotografii. Tradičně se všichni členové mistrovského týmu podepsali do vzpomínkové Pamětní knihy Plzeňského kraje.

Plzeňský kraj podporuje plzeňskou házenou pravidelně a řadí se mezi významné partnery. V loňském roce byla podpora z rozpočtu kraje 4 mil. Kč. Pro letošní rok je podpora klubu 2,5 mil. Kč.

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
kraj ockovani covid chci cestovat

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby