Dění na ledě plzeňského zimního stadiónu budou moci od letošní sezóny sledovat i na obřím monitoru, na který bude přenášen obraz z televizních kamer.
Dění na ledě plzeňského zimního stadiónu budou moci od letošní sezóny sledovat i na obřím monitoru, na který bude přenášen obraz z televizních kamer. Chybět nebudou ani ukazatele času a skóre. Monitor v hodnotě 10 miliónů korun zaplatilo město.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.